Apie IP telefoniją

Tai alternatyva tradicinei fiksuoto ryšio telefonijai. Ši paslauga teikiama interneto ryšiu, užtikrinant kokybę, papildomą funkcionalumą bei finansinę naudą. Tereikia telefono aparato ir interneto ryšio, kad galėtumėte atlikti ir priimti skambučius bei naudotis visomis stotelės funkcijomis.

Apie KALBU

KALBU – tai išmanusis fiksuotas ryšys su didžiuliu stotelės funkcijų paketu. KALBU jums atveria naujas galimybes ir platų funkcionalumą, kuris pakels jūsų įmonės prestižą, produktyvumą, pagerins komunikaciją su klientais bei padės sutaupyti.

KALBU - tai VOIP telefonija su virtualios stotelės funkcijomis. 

KAIP tai veikia?

Jūs įsigyjate VOIP telefonus, kurie sujungiami su duomenų centre esančia telefonine stotimi. Ši telefoninė stotis gali atlikti daugelį telefonijos funkcijų: skambučių nukreipimus, registruoti praleistus skambučius, balsinius pranešimus ir daugelį kitų – Funkcijos. Jūs naudojatės visomis stotelės funkcijomis, tik nebereikia rūpintis ir prižiūrėti pačios stotelės, jos atnaujinti ar taisyti, jei sugedo. Visas funkcijas, trumpuosius numerius, nukreipimus ir dar daugiau galite valdyti patys prisijungę prie KALBU sistemos, tad daryti pakeitimus bus paprasta ir patogu.
Kaip valdyti KALBU sistemą – INSTRUKCIJOS 

KALBU padeda Jums tobulėti!

Dabar Jūs galite savo telefoninį ūkį pakelti į naujas išmanumo aukštumas!

Web designer, web design, web dizainas, web dizaineris.